Praca

Znajdując się na tej stronie, zapewne poszukujesz pracy. Wiedz, iż uważamy, że to Ludzie tworzą firmę, a nie na odwrót. Dlatego starannie dobieramy personel do naszego zespołu, tak aby dopełniał się wzajemnie niemalże w każdym zagadnieniu i zadaniu, które otrzymuje do realizacji. Generalnie poszukujemy ludzi ambitnych i chcących nieustannie się rozwijać. Zapraszamy do zapoznania się z obecną listą wakatów w Drukarni NAKON.

Obecnie poszukujemy:

Grafik komputerowy

Wymagania:

  • Obowiązkowo doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku poparte portfolio
  • Biegła znajomość programów: CorelDraw, Photoshop, InDesign, Illustrator, Acrobat Prof.
  • Praktyczna znajomość obróbki zdjęć
  • Umiejętność składu i przygotowania materiałów do druku (DTP)
  • Znajomość zastosowania i obsługi urządzeń typu RIP oraz programów impozycyjnych (Heidelberg)
  • Umiejętność wykonywania impozycji będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczna znajomość zagadnień CTP
  • Znajomość zagadnień druku offsetowego, jak również technologii wywoływania i naświetlania form drukowych
  • Zdolności artystyczne, zmysł plastyczny, wyobraźnia, zmysł estetyczny, twórcze podejście do powierzonych zadań
  • Samodzielność, dokładność i terminowość w realizacji zadań
  • Otwartość i łatwa komunikatywność w kontaktach z klientami
  • Znajomość języka angielskiego będzie atutem

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Bezpośredni kontakt z klientami
  • Wszystkie narzędzia niezbędne do efektywnej pracy
  • Możliwość rozwoju, szkoleń i dodatkowego kształcenia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, poziomu zaangażowania i uzyskiwanych wyników.

Maszynista offsetowy

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn drukujących offsetowych: przezbrajanie, ustawianie i produkcja
  • nadzór nad jakością i efektywnością wykonywanych zadań
  • wypełnianie obowiązującej na stanowisku dokumentacji
  • okołoprodukcyjna obsługa maszyn podległych

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku drukarza offsetowego
  • praktyczna znajomość technologii konwencjonalnego oraz druku UV
  • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem barwą
  • znajomość obsługi maszyn drukujących w zakresie przezbrajania i produkcji
  • wykształcenie średnie poligraficzne lub techniczne
  • gotowość pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność, punktualność, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie i chęć podejmowania nowych wyzwań

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość pracy na najnowocześniejszych maszynach niemieckich producentów
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy

Przedstawiciel handlowy

Obowiązki:

  • osiąganie założonych celów sprzedażowych związanych z usługami poligraficznymi
  • rozwój sprzedaży oraz realizacja planów sprzedażowych
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • dbałość o dobry wizerunek firmy oraz przestrzeganie ustalonych procedur
  • regularne sporządzanie raportów z wykonywanych działań
  • zarządzanie bazą klientów
  • analiza rynku oraz aktywności konkurencji

Wymagania:

  • bardzo dobre umiejętności handlowe i komunikacyjne
  • wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • posiadanie wysokiej motywacji w dążeniu do sukcesu oraz własna inicjatywa
  • łatwość nawiązywania kontaktów, predyspozycje do pracy z klientami
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem
  • mile widziana znajomość branży poligraficznej lub produkcji opakowań
  • nastawienie na cel i proaktywną sprzedaż
  • znajomości programów komputerowych: znajomość MS Office, mile widziane umiejętności posługiwania się CRM
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami
  • możliwość rozwoju i samorealizacji
  • elastyczny czas pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w firmie z ponad 20 letnim doświadczeniem
  • miłą atmosferę pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego

Introligator

  • osoba zatrudniona na stanowisku Introligatora będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn introligatorskich, oraz za wykonywanie ręcznych prac introligatorskich.

Wymagania:

  • wykształcenie w zawodzie
  • doświadczenie
  • pracowitość, dokładność, sumienność

Oferujemy:

  • praca w firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem
  • praca przy produkcji towarów i usług, które trafiają do klientów w całej Europie.
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Jeśli jesteś zainteresowana/y, którąś pozycją, proszę przesłać aplikację (CV oraz list motywacyjny) na nasz adres mailowy – zakładka kontakt. W tytule proszę wpisać stanowisko, na które aplikujesz oraz prosimy w CV umieścić treść klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).”

Serdecznie zapraszamy