O-nas

Szanowni Państwo, korzenie drukarni NAKON sięgają wieku XVIII skąd pochodzi pierwsza wzmianka o naszej drukarni. Sama drukarnia NAKON powstała w roku 1988 z przekształcenia ówczesnych Chełmińskich Zakładów Graficznych zlokalizowanych w zabytkowym budynku przy ulicy Mickiewicza 27. Drukarnia swoją działalnością zapisała się na łamach historii w różnych jej aspektach.

W roku 2013 firma rozpoczęła proces modernizacji i restrukturyzacji według strategii nowego zarządu. Dwa filary obecnej działalności zostały powiększone o trzeci, nad którym nadal intensywnie pracujemy. Na dzień dzisiejszy nasza działalność skupia się na wszelkich drukach promocyjno-marketingowych oraz drukach akcydensowych. Drugą gałęzią działalności drukarni NAKON są druki i usługi skierowane do przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego oraz spożywczego, dla której została specjalnie wydzielona produkcja. Są to między innymi opakowania kartonowe, ulotki produktowe, wkładki, itp. Nasz nowy dział usług pozostawiamy nadal owiany nutką tajemnicy, ale jak tylko zostaną ukończone wszelkie prace, z chęcią Państwa powiadomimy o nowych możliwościach i usługach.

Na przełomie kwietnia i maja 2019 roku, Drukarnia zmieniła siedzibę działalności. Obecnie znajdujemy się w nowo pobudowanej hali przy ulicy Brzozowej 1 w Sulnowie, gm. Świecie. Serdecznie zapraszamy do naszej nowej lokalizacji.

Szanowni Państwo, nasz sukces to Ludzie. Zespół tworzony przez naszych specjalistów i ekspertów, w każdej z dziedzin naszej działalności, stanowi podstawę drukarni NAKON. Wzorcowa współpraca, wiedza oraz pasja powoduje, iż jesteśmy w stanie spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania oraz wymagania naszych partnerów biznesowych. Nasz sukces to również klienci. Stałe oraz długoterminowe relacje, które nieustannie budujemy sprawiają, iż zadania nam powierzane, pragniemy realizować z jeszcze większym zaangażowaniem tak, aby nasi klienci byli nieustannie usatysfakcjonowani, a nasze usługi i produkty cechowała najwyższa jakość za atrakcyjną cenę.

Podsumowując, naszą dewizą jest wysoki standard produktów i usług, dogłębne zrozumienie potrzeb klienta oraz indywidualne i elastyczne podejście powierzanych zadań oraz oczekiwań. To sprawia, iż jesteśmy partnerem godnym zauważenia oraz wiarygodnym partnerem biznesowym. Mamy nadzieję, że osobiście Państwa przekonamy, iż warto z nami współpracować. Serdecznie zapraszamy do kontaktu…

„Żywe i piękne kolory natury drukujemy dla naszych klientów”.

To jest nasza misja, staramy się, aby nasze usługi druku były niemalże unikatowe i po prostu piękne, jak kolory natury. Wiedza i jakość oraz stuprocentowe zaangażowanie w każdy projekt przy wsparciu nowoczesnych i innowacyjnych technologii druku, stanowi podstawę sukcesu realizacji każdego otrzymanego zadania, a tym samym naszą satysfakcję.

Pragnę przedstawić nasze najważniejsze cele:

  • Inwestycja w ludzi oraz technologię – nieustanne podwyższanie kwalifikacji zespołu naszych pracowników oraz innowacyjności druku i jego nowych rozwiązań technologicznych
  • Utrzymanie i nieustanne podwyższanie wysokiego standardu jakościowego naszych produktów i usług
  • Budowanie stałych i długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi poprzez indywidualne i elastyczne podejście do każdego projektu, który jest nam powierzany do realizacji

Realizacja powyższej strategii powoduje, iż ciągle się rozwijamy zarówno pod względem wiedzy, własnego know-how, jak i technologii oraz jej innowacyjności. Tylko zdrowe i ugruntowane podejście biznesowe, (które posiadamy) oraz podążanie według ustalonej strategii i realizacja postawionych celów, ugruntowuje nas jako jednego z liderów druku offsetowego opakowań kartonowych, ulotek produktowych, wkładek oraz innych materiałów promocyjno-reklamowych.