Usługi opis

Przedstawiamy Państwu szczegółową listę naszej oferty w zakresie usług poligraficzno-introligatorskich. Mamy nadzieję, iż spotka się ona z Państwa zapotrzebowaniem… Jeśli oczekują Państwo innych usług, niestandardowych, nie opisanych, prosimy o kontakt z nami. Poniższy opis to tylko część z prac, jakimi się specjalizujemy.

Przygotowanie do druku

Oferujemy pełen zakres usług związanych z szeroko rozumianym przygotowaniem prac do druku. Nasz dział graficzny wyposażony w stacje graficzne oraz inne urządzenia wspomagające oraz najnowsze oprogramowanie jest do Państwa dyspozycji.

Głównie przygotowanie do druku obejmuje:

  • skład materiałów (grafika, teksty) – ulotki, foldery, katalogi produktowe, broszury informacyjne
  • obróbka grafiki wektorowej oraz rastrowej – logotypy, zdjęcia, itp.
  • skład i przygotowanie ulotek produktowych
  • przygotowanie do druku opakowań kartonowych
  • projektowanie wykrojników pod otrzymane projekty opakowań
  • przygotowanie produkcji próbnej
  • opracowanie projektu uszlachetnień druku – lakierowanie, tłoczenia

Druk

Specjalizujemy się w druku offsetowym i tu oferujemy Państwu pełen wachlarz usług poligraficznych związanych z tą technologią. Nasze maszyny drukujące umożliwiają wykonanie zleconych zadań na różnych podłożach jak kartony graficzne, papiery powlekane, papiery offsetowe i wiele innych.

Na co dzień wykonujemy prace jednolokorowe jak ulotki produktowe, czy instrukcje, oraz pełnokolorowe projekty typu opakowania czy kartoniki. W zależności od potrzeb, produkty zabezpieczamy lakierami wg specyfikacji klienta.

Falcowanie

Nasze urządzenia falcujące są w stanie poradzić sobie niemalże z każdym zadaniem. Najczęściej falcujemy ulotki produktowe, instrukcje farmaceutyczne, ulotki i broszury kosmetyczne.

Sztancowanie

Posiadamy automat sztancująco-bigujący który jest niezastąpiony podczas wykrawania i bigowania kartoników opakowaniowych. Dodatkowo posiadamy sklejarko-składarkę, która jest uzupełnieniem tej usługi.

Składanie i klejenie opakowań

Oferujemy Państwu usługę automatycznego składania z jednoczesnym sklejaniem opakowań kartonowych i nie tylko. Nasza maszyna posiada możliwość klejenia wzdłużnego liniowego, klejenie pudełek z dnem krzyżowym, klejenie pudełek z dnem automatycznym, klejenie pudełek z 4 punktami (tacki) oraz z 6 punktami klejowymi.

Składanie broszur

Składanie broszur informacyjnych nie stanowi dla nas problemu. Chętnie podejmiemy się takiego zadania.

Klejenie i zszywanie broszur

Po etapie składania broszur kleimy je lub zszywamy według preferencji Klienta. Dotyczy to także innych produktów reklamowo-promocyjnych.

Niestandardowe prace poligraficzno-introligatorskie

Jeśli nie znaleźliście Państwo opisu usługi, którą potrzebujecie wykonać, nie oznacza to, iż nie mamy takich możliwości. Zamieściliśmy tu najczęściej wykonywane prace. Chętnie podejmiemy się niestandardowych prac poligraficzno-introligatorskich. W tym celu zapraszamy do kontaktu, chętnie służymy pomocą.